FORMOPEX

PRODUCENT KONSTRUKCJI STALOWYCH

FORMOPEX Sp. z o.o.
ul.Braci Prankel 1
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 754-299-76-48

GRUPA ADAMIETZ

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

[ polski ] | english | deutsch

         
Strona Główna Oferta Certfikaty Galeria Kontakt
FORMOPEX Sp. z o.o.
ul. Braci Prankel 1
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 754-299-76-48
REGON: 160312882
Sekretariat
Karolina Goliszewska
tel. +48 77 461 32 63
tel. +48 882 154 760
fax. +48 77 403 35 11
sekretariat@formopex.pl
Dział Ofertowy  
Joachim Swierzy
Krzysztof Muskała
kom. +48 662 263 190
tel. +48 882 351 579
zapytania@formopex.pl joachim.swierzy@formopex.pl krzysztof.muskala@formopex.pl
Dyrektor ds. Kontraktów  
Damian Pawlak
tel. +48 77 461 32 63
kom. +48 600 458 149
damian.pawlak@formopex.pl
Dział Technologiczny  
Adam Strzelczyk
tel. +48 77 461 32 68
kom. +48 795 432 233
adam.strzelczyk@formopex.pl
Dział Produkcji  
Bartosz Woźniak
tel. +48 77 461 32 68
kom. +48 795 440 193
bartosz.wozniak@formopex.pl
Zaopatrzenie
Weronika Swierzy kom. +48 694 772 143
tel. +48 77 461 32 60
weronika.swierzy@formopex.pl
Kontrola Jakości
Andrzej Paliwoda tel. +48 77 461 32 68
kom. +48 662 026 760
andrzej.paliwoda@formopex.pl
Główny Spawalnik
Krzysztof Kudliński tel. +48 77 461 32 68
kom. +48 795 432 945
krzysztof.kudlinski@formopex.pl
Dział Techniki
Ryszard Michnik tel. +48 77 461 32 68
kom. +48 795 493 039
ryszard.michnik@formopex.pl
Kierownik Budowy  
Wojciech Dronka kom. +48 694 865 233
wojciech.dronka@formopex.pl
Magazyn
Marek Łacny

UWAGA: Przyjęcie dostaw w godzinach 7:00 do 19:00
tel. +48 77 461 32 69
marek.lacny@formopex.pl
   

www.formopex.pl


webdesign: Wojciech.Siudeja'WS' 2012 ©